KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12533129
nr 1253 3129
Aage Backausen, Kustmotiv med hustak, signerad. Olja på duk, 54x69
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 6 maj 2019
kl 19:39:20
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)